Fasıl ekibi grubu

Fasıl ekibi grubu kiralama , usta müzisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Kokteyl , bahçede havuz başında hafta sonu keyifleri , mangal yaparken keyifli enstürmanlar eşliğinde harika müziklere eşlik ederek stresinizi atabilirsiniz . Kulağa hoş geliyor diyorsanız hemen firmamızı arayabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 0532 634 32 04 Birkaç örnek videomuzu beğeninize sunuyoruz yüzlerce vieomuz youtube kanalımızda mevcuttur.

fasıl ekibi kiralama
bahçede fasıl ekibi kiralama
sünnet düğünü
Evde kına
Doğum günü partisi
Mangalda fasıl keyfi
evde fasıl grubu
Çırağan sarayı
fasıl
İş kuleleri
villada fasıl keyfi

Eve fasıl ekibi getirmek

Ev partileriniz için profesyonel müzik gruplarımızı gönderiyoruz.

Doğum günü partisi

Doğum gününüzü çok daha eğlenceli hale getirmek için fasıl ekibi kiralama hizmetimizi öneriyoruz.

Davet organizasyonları

Davet ve kokteyl organizasyonlarınızda trio ekiplerimiz ile destek sağlıyoruz .

Evlilik teklifinde kemancı kiralama

Teknede veya herhangi bir yerde evlilik teklifi yapmayı planlıyorsanız kemancı kiralayabilirsiniz.

Dansöz kiralama hizmeti

İstediğiniz her yere fasıl ekibi gönderdiğimiz gibi sürpriz dansöz de gönderiyoruz. Siz organizasyonu nerede yapıyorsanız dansçılarımız oraya gelir.

Zenne erkek dansöz mevcut

Dansöz değilde tercihini zenne yani erkek dansöz olarak kullanmak isteyenlere yine zennelerimiz ile hizmet verdiğimizi bildirelim.

Fasıl ekibi kiralama fiyatları ücretleri

Fasıl ekibi ücretleri ekip sayısına göre değimektedir. Ayrıca fasıl fiyatları gidilecek bölgeniz uzaklığına görede değişir ulaşım maliyetleri açısından net bilgiyi bize detayları ilettiğinizde verebilmekteyiz.

Kaliteli fasıl ekibi

İnternette bulduğunuz her site güvenilir ve profesyonel değildir. Bireysel insanları rahatsız eden veya kapora alıp ortadan kaybolan insanlardan uzak durmanızı öneririz. aksi taktirde daha az öderim diye düşündüğünüz ekipler gecenizi mahvedebilirler , son pişmanlık fayda etmeyecektir. Her ekibin tarzı aile ortamınız’a uymayabilir. Biz bilgi verelim siz kendi tercihinizi yapın . Her site kurumsal değildir , vergi numaralarına kadar araştırabilir kendinizi güvene alabilirsiniz. Para kolay kazanılmıyor bunun bilincindeyiz. Paranızın karşılığını almanız gerekir düşüncesindeyiz. Bize rezervasyon için 0532 634 32 04 telefon ve whatsapptan ulaşabilirsiniz. Organizasyonlarınızda görüşmek dileği ile saygılar sunarız.

Fasıl ekibi grubu kiralama

Dansöz kiralamak için tıklayınız Kozmopolit organizasyon

Nuransultan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ara

Open chat